UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,24 / Satış: 18,31

Celal ve Sabri Özel Kardeşlerden Şemdinli ve Derecik İlçesi’nde Bin 500 aileye gıda yardımı

Celal ve Sabri Özel Kardeşlerden Şemdinli ve Derecik İlçesi’nde Bin 500 aileye gıda yardımı
  • 29.12.2021
  • 248 kez okundu

Hakkari’nin Şemdinlili ş adamları Celal ve Sabri Özel, Şemdinli ve Derecik ilçesinde yaşayan dar gelirli Bin 500 aileye gıda yardımında bulundu.

Şemdinlili iş adamları Celal ve Sabri Özel kardeşler, Şemdinli ve Derecik ilçelerinde yaşayan dar gelirli aileleri unutmadı. Her yıl Şemdinli ve Derecik ilçelerinde yaşayan dar gelirli ailelere yardımda bulunan Özel kardeşler, bu yıl da ilçe merkezleri ile köy ve mezralarda yaşayan dar gelirli bin 500 aileye gıda yardımında bulundu. İlçe kaymakamlıkları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın da destekleri ile tespit edilen dar gelirli ailelere Özel kardeşler tarafından gönderilen gıda kolileri, muhtarlar tarafından teslim alındı.

Özel kardeşlere teşekkür eden Muhtarlar Derneği Başkanı Lokman Bilmez, “Özel kardeşler gerek eğitime, gerek sağlığa ve gerekse de dar gelirli ailelere destek sağlamaya önem veriyorlar. Ramazan aylarında dar gelirli ailelerimize ayrı yardımda bulunuyorlar. Dışarıda üniversite eğitimlerini sürdüren dar gelirli ailelerin çocuklarına burs yardımı yapıyorlar. Bugün de ilçemizde bin 500 aileye gıda yardımında bulundular. Muhtarlarımız ve ilçemiz adına hayırsever iş insanlarımız Celal Özel ve Sabri Özel’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Azer DEMİR / ŞEMDİNLİ HABER

 

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

otoklav

viagra