UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Fahrettin Koca: Gebze’de günlük 5 bin test kapasiteli laboratuvar kurduk

Fahrettin Koca: Gebze’de günlük 5 bin test kapasiteli laboratuvar kurduk
  • 03.05.2020
  • 225 kez okundu

Sanayi üretiminin devamı için çalışma yaptıklarını söyleyen Sağlık Bakanı Koca, “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız ve Kocaeli Sanayi Odası’nın organizasyon desteğiyle Gebze’de günlük 5 bin test kapasiteli bir laboratuvar kurduk” dedi.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüsü (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde günlük 5 bin test kapasiteli bir laboratuvar kurulduğu belirtti.

Bugün, Kocaeli Sanayi Odası Meslek Komiteleri toplantına video konferans yöntemiyle katıldığı aktaran Fahrettin Koca, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“NORMALLEŞME SÜRECİNDE SANAYİ ÜRETİMİNİN, COVID-19 tedbirlerine uygun, güvenle devamı için çalışmalarımızı başlattık. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız ve Kocaeli Sanayi Odası’nın organizasyon desteğiyle GEBZE’DE, günlük 5.000 test kapasiteli bir laboratuvar kurduk. Devamı gelecek.” / DUVAR

Dr. Fahrettin Koca

@drfahrettinkoca

NORMALLEŞME SÜRECİNDE SANAYİ ÜRETİMİNİN, COVID-19 tedbirlerine uygun, güvenle devamı için çalışmalarımızı başlattık. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız ve Kocaeli Sanayi Odası’nın organizasyon desteğiyle GEBZE’DE, günlük 5.000 test kapasiteli bir laboratuvar kurduk. Devamı gelecek.

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle
4.251 kişi bunun hakkında konuşuyor

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ