$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

HDP’den Ekrem İmamoğlu’na tebrik mesajı

HDP’den Ekrem İmamoğlu’na tebrik mesajı
  • 17.04.2019
  • 163 kez okundu

HDP, İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasının ardından tebrik mesajı yayınladı. HDP, "Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyoruz. Ülkenin her yerinde sürdürdüğümüz demokrasi ve hukuk mücadelesini er ya da geç kazanacağız" paylaşımını yaptı.

 

Halkların Demokratik Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinden 17 gün sonra mazbatasını alan CHP’li Ekrem İmamoğlu için tebrik mesajı yayınladı. HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu ise İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından, “Sevgili İstanbul, umarım bunca yıl sonra artık hak ettiğin şeyleri yaşarsın…” paylaşımını yaptı.

HDP, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “AKP’nin halk iradesini gasp etmeye yönelik 17 gündür sürdürdüğü hukuksuzluğun bir kısmı son buldu. İstanbul hakkı olanı aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyoruz. Ülkenin her yerinde sürdürdüğümüz demokrasi ve hukuk mücadelesini er ya da geç kazanacağız” ifadelerini kullandı.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’dan da “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na üstün başarılar dilerim. İstanbul’a kardeş belediye olarak en iyi Kars Belediyesi yakışır. Biz de Kars’ı ilk defa aldık..!” şeklinde paylaşım yaptı.

HDP Milletvekili Filiz Kerestecioğlu ise, Twitter’dan paylaştığı mesajda “Sevgili İstanbul, umarım bunca yıl sonra artık hak ettiğin şeyleri yaşarsın…” dedi. (DUVAR)

HDP✔@HDPgenelmerkezi

AKP’nin halk iradesini gasp etmeye yönelik 17 gündür sürdürdüğü hukuksuzluğun bir kısmı son buldu. İstanbul hakkı olanı aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyoruz. Ülkenin her yerinde sürdürdüğümüz demokrasi ve hukuk mücadelesini er ya da geç kazanacağız.

5.612

19:44 – 17 Nis 2019

1.158 kişi bunun hakkında konuşuyor

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

 

Pervin BULDAN✔@PervinBuldan

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na üstün başarılar dilerim.İstanbula kardeş Belediye olarak en iyi Kars belediyesi yakışır.Bizde Kars’ı ilk defa aldık..!

7.742

20:15 – 17 Nis 2019

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

1.077 kişi bunun hakkında konuşuyor

 

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle

Filiz Kerestecioğlu✔@FilizKer

Sevgili İstanbul, umarım bunca yıl sonra artık hakettiğin şeyleri yaşarsın…

2.734

17:39 – 17 Nis 2019

318 kişi bunun hakkında konuşuyor

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
ankara hosting
sikiş