UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 13,33 / Satış: 13,38
€ EURO → Alış: 15,09 / Satış: 15,15

 Şemdinlili İş İnsanları Celal ve Sabri Özel Kardeşlere Teşekkür Mesajı

 Şemdinlili İş İnsanları Celal ve Sabri Özel Kardeşlere Teşekkür Mesajı
  • 01.05.2020
  • 1.490 kez okundu

Hakkari’nin Şemdinli, Derecik ve Yüksekova ilçe halkından Şemdinlili iş insanları Celal ve Sabri Özel kardeşlere teşekkür mesajı geldi.

Şemdinli ilçesinde birçok okul ve cami yaptırarak katkıda bulunan ve son olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında Şemdinli, Derecik ve Yüksekova ilçelerindeki ihtiyaç sahibi 4 Bin aileye Ramazan paket yardımında bulunan iş insanları Celal Özel ve kardeşi Sabri Özel’e Şemdinli, Derecik ve Yüksekova ilçelerinin ileri gelenleri ile merkez ve köy muhtarlarından teşekkür mesajı geldi.

Teşekkür mesajında; “Bizler Şemdinli, Derecik ve Yüksekova halkı olarak, Celal ve Sabri Özel kardeşlere memleketlerini unutmadıkları için teşekkür ediyoruz. Özel kardeşler, Şemdinli ilçemize eğitim alanında kısa sürede bir çok okul yaparak eğitime kazandırdı. Şemdinli, Derecik, Yüksekova, Hakkari ve farklı il ve ilçelerde yüzlerce öğrenciye burs imkanı sağladı. Yüzlerce insana gerek yurt için de gerekse yurt dışında iş imkanı sağladı. İhtiyaç sahibi binlerce kişiye de gıda yardımında bulundular. Onlarca camiye yardımda bulunarak ibadete açılmalarına katkıda bulundular. Son olarak bu Ramazan ayında da Şemdinli, Derecik ve Yüksekova ilçelerinde ihtiyaç sahibi 4 Bin aileye gıda yardımında bulundular. Celal Özel ve Sabri Özel kardeşlere, Şemdinli, Derecik ve Yüksekova halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz” denildi.

Şemdinli halkı adına; merkez muhtarları Aris Şen, Zeynep Karadeniz, Mehdi Seven, Fatih Keyfi

Yüksekova merkez muhtarları adına; Güngör Mahallesi Muhtarı Yakup Çelik

Şemdinli çevre köy ve mezra sakinleri adına; Şemdinli Muhtarlar Birliği Başkanı Lokman Bilmez

Altınsu Köyü adına; Hacı Kılıç – Zeydan Özel

Derecik ilçesi adına; İrfan Ercan, Galip Yılmaz, İshak Eren

Azer DEMİR / ŞEMDİNLİ HABER

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ