UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 8,61 / Satış: 8,64
€ EURO → Alış: 10,28 / Satış: 10,32

Emine Bulut 10 yaşındaki çocuğunun yanında katledildi

Emine Bulut 10 yaşındaki çocuğunun yanında katledildi
  • 23.08.2019
  • 616 kez okundu

Kırıkkale'de Fedai Baran, 4 yıl önce boşandığı Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile bir kafede buluştu. Fedai Baran, yanındaki bıçakla Emine Bulut'u kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Bulut kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde Emine Bulut, "Ben ölmek istemiyorum" derken, 10 yaşındaki kızı F.B.B. ise 'Anne lütfen ölme' diyerek ağlıyor.

Kırıkkale’de 43 yaşındaki Fedai Baran kendisinden boşanan 38 yaşındaki Emine Bulut’u bıçakladı. Bulut’un hastanede hayatını kaybetmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde Emine Bulut, “Ben ölmek istemiyorum” derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızının F.B.B.’nin ise ‘Anne lütfen ölme’ diyerek ağladığı görüldü.

Fedai Baran, 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile kafede buluştu. Fedai Baran, yanındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Emine Bulut ile kızı F.B.B.’yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Bulut, hastanede vefat etti. Cinayetin ardından kaçan Fedai Baran, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da cinayete sosyal medyadan tepki gösterdi. Sosyal medyada bazı kullanıcılar ise olay sırasında kadın ayardım etmek yerine telefon ile kayıt yapılmasına tepki gösterdi.

Ekrem İmamoğlu@ekrem_imamoglu

“Ölmek istemiyorum”

Bugüne kadar cinayete kurban giden tüm kadınların çığlığıydı aslında.

“Anne lütfen ölme”

Öksüz kalan tüm evlatların gözyaşları…’u erkek şiddeti nedeniyle kaybettik. Şiddetle mücadelede kadın ve çocukların yanındayız, olmaya devam edeceğiz.

182 B

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

35,8 B kişi bunun hakkında konuşuyor

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ