UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 8,74 / Satış: 8,78
€ EURO → Alış: 10,40 / Satış: 10,44

En İyi Web Hosting Şirketi

En İyi Web Hosting Şirketi
 • 23.07.2020
 • 1.028 kez okundu

Web Sitesi Barındırma Hizmetleri nedir ve hangisi sizin için doğru?

Web sitesi barındırma hizmetleri temelde web sitesi mağazası oturur internet arazi arsa vardır. Bir web siteniz varsa, web üzerinde olması gerekir ve bu barındırma hizmetleri, sitenizi oluşturan ve müşterilerinizin URL’nizi yazdıklarında siteye erişebilmeleri ve erişebilmeleri için sitenizi hazırlayan ve çalışmaya devam eden ev sahipleridir.
Çeşitli işletme türlerine hitap barındırma hizmetleri farklı türleri vardır. Bazıları sadece arazi ve kürek arsa verecek ve bazı web hosting şirketleri, tüm web sitesi inşa edecek. İş modelinize ve boyutunuza bağlı olarak, aşağıda açıklanan faktörlere göre bir barındırma şirketi seçeceksiniz. Terminolojiyi anladıktan sonra, özellikleri tartabilir ve şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

En İyi Web Hosting Şirket Nasıl Seçilir?

En iyi web hosting olmadan, başarılı bir web sitesi çalıştırmak için yeteneği ciddi engellenecektir. Web baş döndürücü dizi sağlayıcıları iş için rekabet barındırma hosting var. En iyisini nasıl belirleyebilirsin? Aşağıdaki noktaları aklınızda tutarak işe başlayın:

 • Bant genişliği

Bir web barındırma için alışveriş yaparken yapmanız gereken ilk şey disk alanı ve bant genişliği ihtiyaçlarını değerlendirmektir. Sitenizde çok sayıda grafik, düzinelerce sayfa ve büyük miktarda trafik varsa, uygun bant genişliğine ve disk alanına ihtiyacınız olacaktır. Sınırsız planlar mevcuttur ve hayatı kolaylaştırır. Siteniz basit olacak ve çok fazla trafik oluşturmayacaksa, daha az disk alanı ve bant genişliği ile kurtulmanız gerekir.

 • uygunluk

Uyumluluğu da aklınızda bulundurun. Bir web sitesi barındırma sağlayıcısı aramanın heyecanında, kritik bir şeyi göz ardı edebilirsiniz: desteklenen işletim sistemlerinin türü. İşletim sistemlerini değiştirmek istemeyeceksiniz, bu yüzden bir sağlayıcıya yerleşmeden önce bu noktayı iki kez kontrol edin.

 • Güvenilirlik

Güvenilirlik ve kullanılabilirlik kritik özellikleri web barındırma için alışveriş yaparken dikkate vardır. En iyi web hosting şirketleri, genellikle “Çalışma Zamanı” olarak adlandırılan yüzde 98 ve 99 oranında kullanılabilirlik oranları sunar. Bununla birlikte, bu tür iddialarda bulunmak kolaydır, bu yüzden sözlerini yerine getirip getirmediklerini kontrol edin.

 • Güvenlik

Güvenlik de önemli bir konudur. Mevcut güvenlik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmadan bir web barındırma sağlayıcı seçimi büyük bir hatadır. Güvenlik duvarları, günlük yedeklemeler ve kullanıcı kimlik doğrulaması gibi şeylerin tümü dahil edilmelidir. Herhangi bir değişiklik yapıldığında bildirim almak da güzeldir çünkü sizi şüpheli etkinlik konusunda uyarabilirler.

Nasıl sizin için doğru olduğu hakkında daha iyi bir karar vermek için nasıl sektördeki en iyi web hosting sitelerini seçin bir göz atın.

 

Hosting Paketleri ve Sizin İçin Ne Anlama Geliyor

Bir web sitesi ne kadar büyük veya karmaşıksa, ihtiyaç duyduğu yapılandırma paketi o kadar kapsamlı olur. Ana olanlar aşağıdaki gibi ayrılır:

 • Paylaşılan

Paylaşılan web barındırma hizmetleri sunduğu temel pakettir. Web siteniz diğer birçok web sitesi ile birlikte aynı sunucuda bulunur, bu nedenle sunucuyu ve bellek veya CPU gibi diğer kaynakları paylaşırsınız. Bunlar, e-posta gönderme, dosya paylaşımı ve temel düzey e-ticaret siteleri gibi temel web sitesi ihtiyaçları için iyidir. Paylaşılan barındırma, daha küçük veya yeni başlayan işletmeler için en ucuz ve en akıllı seçenektir.

 • VPS

Sanal özel sunucu, paylaşılan bir sunucudan çok, doğrudan amaçlarınız için atanır. Hala gerçek bir sunucuyu paylaşıyor olabilirsiniz, ancak hizmet kendinize ait bir sanal sunucu oluşturur. Bu, bellek depolamasından işlem gücüne ve ötesine kadar tüm kaynakların yalnızca size ait olduğu anlamına gelir. Bu, satın alınabilirliği korurken sitenizi diğerlerinden ayrı tutan daha güvenli ve çok daha güvenilir bir seçenektir.

 • Adanmış Sunucu

Dedicated hosting zaten başka bir düzeydir. Kendi sunucunuzu almanın yanı sıra, özel hosting sunucunuz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Bu, tam yönetici erişimine sahip olduğunuz ve işleri istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu tür bir paket, her tür işletme için gerekli olmayabilecek kraliyet özellikleri paketi ile birlikte gelir.

 • WordPress

WordPress, daha özel bir müşteriye hitap eden paylaşılan bir barındırma hizmetidir. Sunucuların kendileri farklı şekilde optimize edilmiştir ve daha hızlı yükleme süresi, kurulum öncesi, özellikle WordPress ile çalışan güvenlik özellikleri ve WordPress güncellemeleri gibi WordPress performansı için özellikle çekici özelliklere sahiptir. Bu, WordPress’te web siteleri oluşturulan işletmeler için yararlıdır.

En İyi Hosting Kalitesi Olduğunda Bazı En İyi Özellikler

Barındırma kalitesi, karar verme süreciniz sırasında tartılması gereken önemli faktörlerden etkilenir. En önemlilerinden bazıları şunlardır:

 • Çalışma süresi garantisi

Bunu aşağıda daha ayrıntılı olarak belirtiyoruz ve gerçekten dikkate alınması gereken en önemli faktörlerden biri, bu yüzden çalışma süresinden kaçmayın. ankara hosting ,% 99,98 ile en iyi çalışma süresi garantilerinden birine sahiptir.

 • Yükleme zamanı

Yükleme süresi de gerçekten önemlidir. Son çalışmalar, ortalama dikkat süresinin yıllar boyunca bir akvaryum balıklarından daha küçük olduğunu göstermiştir! Dolayısıyla, web siteniz bir sayfayı yüklemek için çok uzun bir süre bile olsa, işletmeniz daha başlamadan ölmüştür. Kendinizi çalışır durumda tutmak için barındırma hizmetinizin hızlı yükleme süresine sahip olduğundan emin olun. Ankara Hosting  sayfaları için 360ml yüklenme süresini, sektöründe en hızlı teslim edecek.

 • Müşteri desteği

Web sitenizle ilgili bir sorunla karşılaşmanız, hafife alınacak bir şey olmadığından, müşteri hizmetlerinin kullanılabilir, bilgili ve çalışılması kolay olduğundan emin olmak istersiniz. Bu konuda daha fazlası aşağıda.

Çalışma Saatlerinde Düşüş

Eğer web hosting arıyorsanız, çalışma süresi garanti çok terim duyarsınız. Bir hizmet seçerken en önemli faktörlerden biri olduğunu düşünmek çok mantıklı. Bir barındırma hizmetinin çalışır durumda olduğu zamanın yüzdesi olan Uptime, belirli şirketler için belirli bir zaman yüzdesi ile garanti edilecektir. Bu, kesinlikle zamanın diğer yüzdesi için aşağı inecekleri anlamına gelmez, ancak başarısız olmadan en azından bu kadar süreceklerini söyleyebilirler.

Bunun önemli olmasının nedeni, sitenizin müşterileriniz için sürekli kullanılamamasını veya erişilememesini istememenizdir. Aksi halde, neden bir web siteniz var? Yüksek çalışma süresi yüzdesi kitlenizin web sitenizi daha sık görmesini ve web sitenizle daha sık etkileşimde bulunmasını sağlar. proticaret hosting % 99’dan fazla çalışma süresi garantisi sunar ve bu işiniz için gerçekten iyidir.

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ