UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,80 / Satış: 10,85

Sağlık Bakanı Koca: Vaka sayısı 18’e yükseldi

Sağlık Bakanı Koca: Vaka sayısı 18’e yükseldi
  • 16.03.2020
  • 466 kez okundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından 12 yeni korona virüsü vakası tespit edildiğini duyurdu. Son açıklananlarla birlikte Türkiye’de vaka sayısı 18’e yükseldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından korona virüsü vakalarına ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Bakan Koca paylaşımında, 12 yeni vakanın tespit edildiğini duyurdu.

Bakan Koca ilk paylaşımında “İlk vakanın gözlem altında tutulan çevresindeki iki kişiye tanı konmuştur. Avrupa ülkelerinden gelmiş yedi, Amerika’dan gelmiş üç vakamız var. Durum üzücü ama… Tespit edilmiş her vaka, her izolasyon hepimiz için emniyettir” açıklamasını yaptı.

Fahrettin Koca ilk açıklamasından kısa bir süre sonra yaptığı ikinci paylaşımda “Az önce açıklanan ve yeni olan vaka sayısı, toplam 12’dir. Bunlardan 2’si ilk vakamızın temas çevresindendir. Şu ana kadar toplam vaka sayımızsa 18’dir. Vaka sayısı bilgisi açık, tam olarak bu şekildedir” ifadelerini kullandı. / DUVAR

Dr. Fahrettin Koca

@drfahrettinkoca

Açıkladığımız ilk vakanın gözlem altında tutulan çevresindeki iki kişiye tanı konmuştur. Avrupa ülkelerinden gelmiş yedi, Amerika’dan gelmiş üç vakamız var. Durum üzücü ama… Tespit edilmiş her vaka, her izolasyon hepimiz için emniyettir.

20,9 B kişi bunun hakkında konuşuyor

Dr. Fahrettin Koca

@drfahrettinkoca

Az önce açıklanan ve yeni olan vaka sayısı, toplam 12’dir. Bunlardan 2’si ilk vakamızın temas çevresindendir. Şu ana kadar toplam vaka sayımızsa 18’dir. Vaka sayısı bilgisi açık, tam olarak bu şekildedir.

27,6 B kişi bunun hakkında konuşuyor

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ