UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 13,50 / Satış: 13,56
€ EURO → Alış: 15,38 / Satış: 15,45

Selçuk Mızraklı’nın cezaevi fotoğrafları paylaşıldı

Selçuk Mızraklı’nın cezaevi fotoğrafları paylaşıldı
  • 25.12.2019
  • 695 kez okundu

Kayseri Bünyan Cezaevi’nde tutuklu bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Selçuk Mızraklı'nın cezaevi fotoğrafları paylaşıldı.

Ekim ayında tutuklanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Selçuk Mızraklı’nın cezaevinde çekilen fotoğrafları, “İnadına özgürlük ve inadına barış” sözleriyle paylaşıldı.

Mızraklı’nın resmi Twitter hesabından paylaşılan fotoğrafın mesajında, “Yaşamak, inadına yaşamak, yaşatmak, ölüme ve öldürmeye inat yaşamak ve yaşatmak, inadına özgürlük ve inadına barış diyerek!” ifadeleri yer aldı.

Görevden alındıktan sonra itirafçı Hicran Berna Ayverdi’nin aleyhine verdiği ifade doğrultusunda tutuklanan Mızraklı hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün Diyarbakır 9’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek. “Terör örgütü üyesi olmak” iddiasıyla 7 yıl 6 ay ile 15 yıl arasında değişen hapis istemiyle yargılanan Mızraklı’nın, duruşmaya tutuklu bulunduğu Kayseri Bünyan T2 Ceza İnfaz Kurumundan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılması bekleniyor. / DUVAR

Dr. Adnan Selçuk Mızraklı@SelcukMizrakli

Yaşamak
İnadına yaşamak
Yaşatmak
Ölüme ve öldürmeye inat
Yaşamak ve yaşatmak
İnadına özgürlük ve barış diyerek!

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle

7.737

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

1.100 kişi bunun hakkında konuşuyor 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ