UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 13,39 / Satış: 13,45
€ EURO → Alış: 15,18 / Satış: 15,24

Şemdinli Belediyesi 34 Yıllık Hizmet Binasını Yıktı

Şemdinli Belediyesi 34 Yıllık Hizmet Binasını Yıktı
  • 07.06.2021
  • 240 kez okundu

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 34 yıllık Şemdinli Belediyesi hizmet binası yeni bir hizmet binasının yapılması kararı üzerine iş makineleriyle yıkıldı.

Şemdinli ilçesinin Moda Mahallesi Ali Fuat Güven caddesi üzerinde bulunan Şemdinli Belediyesi hizmet binasının yıkımı Belediye Başkanı Tahir Saklı ve encümenlerin katılımıyla iş makineleriyle başladı. 1986 yılında yapımına başlanan ve 1987 yılında belediye binası olarak hizmet veren 2 katlı bina yerine 4 katlı yeni hizmet binasının yapılması için boşaltılarak, hizmet binası başka bir noktaya taşındı.

İş makinelerinin yıkımına başladığı 34 yıllık hizmet binasının yıkımını yerinde izleyen Belediye Başkanı Tahir Saklı ve encümenler, 34 yıl önce belediye hizmet binasını yaptıran dönemin belediye Başkanı Mustafa Öktem’e teşekkür etti.

Başkan Saklı; “şuan da belediye hizmet binamızın önündeyiz. Bu bina eski belediye başkanı rahmetli Mustafa Öktem tarafından 1986 yılında yapıldı. O zamandan bugüne kadar hizmet veriyor. İlçemin halkı adına kendisine şükranlarımı sunuyorum. Yüca Allah gani gani rahmet eylesin. Buraya inşallah Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın ve ekibinin desteği ile yeni bir bina inşa edeceğiz ve halkımızın hizmetine sunacağız. Bu konuda da ilçemin adına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve ekibine de şükranlarımı sunuyorum. Allah razı olsun” dedi.

Azer DEMİR / ŞEMDİNLİ HABER

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ