UA-109322840-1
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Singapur seferini yapan THY mürettebatı gözetim altına alındı

Singapur seferini yapan THY mürettebatı gözetim altına alındı
  • 05.03.2020
  • 261 kez okundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’dan Singapur’a giden TK54 sefer numaralı uçakta bir yolcuda korona virüsü tespit edilmesiyle ilgili açıklama yaptı: “Tanı konan yolcu Fransız vatandaşı. Londra’dan Singapur’a giden transit bir yolcu. Uçak mürettebatı tedbiren gözetim altında tutulacak.”

İstanbul’dan Singapur’a 3 Mart’ta uçan Türk Hava Yolları’nın TK54 numaralı uçağında bir yolcuda korona virüsü (Covid-19) tespit edilmesiyle ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yaptı. Koca, uçak mürettabtının 14 gün boyunda tedbiren gözetim altında tutulacağını açıkladı.

Koca Twiiter adresinden yaptığı açıklamada virüs tanısı konulan kişinin Fransız vatandaşı olduğunu söyledi. Koca yaptığı açıklamada, “Singapur’da Koronavirüs tanısı konan yolcu, Fransız vatandaşıdır. Londra’dan Singapur’a giden transit bir yolcudur. Uçağımız yolcusuz olarak dönüş yapmıştır. Mürettebat, tedbiren 14 gün gözetim altında tutulacaktır” dedi.

Dr. Fahrettin Koca

@drfahrettinkoca

Singapur’da Koronavirüs tanısı konan yolcu, Fransız vatandaşıdır. Londra’dan Singapur’a giden transit bir yolcudur. Uçağımız yolcusuz olarak dönüş yapmıştır. Mürettebat, tedbiren 14 gün gözetim altında tutulacaktır.

1.714 kişi bunun hakkında konuşuyor

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ